bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2452

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Ładne mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,40m2, z wiatą garażową i ogródkiem położone w Krępie Kaszubskiej (w 5 min. dotrzemy samochodem do gminnej miejscowości Nowa Wieś Lęborska), przy drodze ...

Powierzchnia
41,40 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 038,62 zł
cena 249 999
mieszkanie na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska
bez prowizji
dom na sprzedaż - Wicko, Nowęcin, Sportowa

Wicko, Nowęcin, Sportowa
dom na sprzedaż

PFN-DS-2451

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjny domek całoroczny z użytkowym poddaszem (typu "Gwarek (Bal)") o powierzchni całkowitej 111,60m2, użytkowej 78,80m2 położony w malowniczej, cichej miejscowości Nowęcin (4min. samochodem ...

Powierzchnia
111,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
412 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 919,35 zł
cena 549 000
dom na sprzedaż - Wicko, Nowęcin, Sportowa
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej

Lębork, Armii Krajowej
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2450

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Słoneczne mieszkanie z balkonem, położone w ścisłym centrum Lęborka, przy ulicy Armii Krajowej, opodal deptaku, z widokiem na rzekę i promenadę. Lokal o powierzchni 43,84 m2 usytuowany jest na wysokim ...

Powierzchnia
43,84 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 188,87 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Czołgistów

Lębork, Czołgistów
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2449

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Nowoczesny, komfortowy apartament z dwoma balkonami, położony na spokojnym osiedlu w centrum Lęborka przy ulicy Czołgistów (opodal Szkoły Podstawowej nr 8, Przedszkola nr 2 i Starostwa, na przeciwko ...

Powierzchnia
82,20 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 557,18 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Czołgistów
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Staszica

Lębork, Staszica
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2447

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Duże mieszkanie o powierzchni 104m2 położone w Lęborku, w spokojnej okolicy przy ulicy Staszica (opodal Szkoły Podstawowej nr 2 i Liceum Ogólnokształcącego nr 1). Lokal usytuowany jest na pierwszym ...

Powierzchnia
104,00 m2
Cena za m2
3 826,92 zł
cena 398 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Staszica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Główczyce, Słupska

Główczyce, Słupska
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2446

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!              Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, z dużym balkonem położone w gminnej miejscowości Główczyce (obok Ochotniczej Straży Pożarnej, Szkoły Podstawowej oraz 700 m od Urzędu Gminy). Nieruchomość ...

Powierzchnia
62,00 m2
Cena za m2
3 048,39 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Główczyce, Słupska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem