Strona główna

Najnowsze oferty

bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej

Lębork, Armii Krajowej
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2450

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Słoneczne mieszkanie z balkonem, położone w ścisłym centrum Lęborka, przy ulicy Armii Krajowej, opodal deptaku, z widokiem na rzekę i promenadę. Lokal o powierzchni 43,84 m2 usytuowany ...

Powierzchnia
43,84 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 188,87 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej
bez prowizji
dom na sprzedaż - Wicko, Nowęcin, Sportowa

Wicko, Nowęcin, Sportowa
dom na sprzedaż

PFN-DS-2451

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjny domek całoroczny z użytkowym poddaszem (typu "Gwarek (Bal)") o powierzchni całkowitej 111,60m2, użytkowej 78,80m2 położony w malowniczej, cichej miejscowości Nowęcin (4min. ...

Powierzchnia
111,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
412 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 919,35 zł
cena 549 000
dom na sprzedaż - Wicko, Nowęcin, Sportowa
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2452

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Ładne mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,40m2, z wiatą garażową i ogródkiem położone w Krępie Kaszubskiej (w 5 min. dotrzemy samochodem do gminnej miejscowości Nowa Wieś Lęborska), ...

Powierzchnia
41,40 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 038,62 zł
cena 249 999
mieszkanie na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Czołgistów

Lębork, Czołgistów
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2449

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Nowoczesny, komfortowy apartament z dwoma balkonami, położony na spokojnym osiedlu w centrum Lęborka przy ulicy Czołgistów (opodal Szkoły Podstawowej nr 8, Przedszkola nr 2 i Starostwa, ...

Powierzchnia
82,20 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 557,18 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Czołgistów

Oferty specjalne

bez prowizji
dom na sprzedaż - Lębork, Małopolska

Lębork, Małopolska
dom na sprzedaż

PFN-DS-2385

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 153,37 m2, położony w Lęborku, na ul. Małopolskiej, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy ...

Powierzchnia
153,37 m2
Powierzchnia działki [m2]
982 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
9 773,75 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Lębork, Małopolska
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska
dom na sprzedaż

PFN-DS-2147

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Atrakcyjny jednopiętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 95,70m2, (całkowitej ok. 155 m²) i garażem dwustanowiskowym, położony na zagospodarowanej, wyłożonej kostką działce ...

Powierzchnia
155,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
515 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 961,29 zł
cena 769 000
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba

Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2388

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Nowoczesny apartament o powierzchni 25,2m2, z balkonem i przynależnym miejscem parkingowym, położony w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Łeba, w spokojnej okolicy przy al. Św. Jakuba (vis-à-vis ...

Powierzchnia
25,20 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
14 500,00 zł
cena 365 400
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, 11 Listopada

Łeba (gm), Łeba, 11 Listopada
dom na sprzedaż

PFN-DS-2352

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Rentierska, prosperująca nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 258 m², położona w samym sercu Łeby, przy ul. 11 listopada – jedna z głównych i najbardziej uczęszczanych ulic miasta ...

Powierzchnia
258,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
123 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
19 379,84 zł
cena 5 000 000
dom na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, 11 Listopada

rozumiem