nowa oferta
działka na sprzedaż - Cewice, Dziechno

Cewice, Dziechno
działka na sprzedaż

PFN-GS-2443

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjna działka położona w miejscowości Dziechno, usytuowana w enklawie ciszy i spokoju, w otoczeniu natury, lasów oraz malowniczych terenów zielonych. To idealne miejsce dla osób ceniących ...

Powierzchnia
7 154,00 m2
Cena za m2
49,00 zł
cena 350 546
działka na sprzedaż - Cewice, Dziechno
bez prowizji
działka na sprzedaż - Lębork

Lębork
działka na sprzedaż

PFN-GS-2431

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjna, ogrodzona, narożna działka rekreacyjna o powierzchni 500m2, położona zaledwie 3 km od centrum Lęborka (w 3 min. dotrzemy samochodem do Placu Pokoju i Starostwa). Teren jest w pełni zagospodarowany ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
138,00 zł
cena 69 000
działka na sprzedaż - Lębork
nowa oferta
działka na sprzedaż - Lębork, Polna

Lębork, Polna
działka na sprzedaż

PFN-GS-2426

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!    Atrakcyjne działki położone w Lęborku przy ul. Polnej o łącznej powierzchni 3490m2. Usytuowane w cichym zakątku, z którego można szybko i wygodnie dostać się do centrum Lęborka - około 3 minut ...

Powierzchnia
3 490,00 m2
Cena za m2
199,00 zł
cena 694 510
działka na sprzedaż - Lębork, Polna
nowa oferta
działka na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Sienkiewicza

Łeba (gm), Łeba, Sienkiewicza
działka na sprzedaż

PFN-GS-2422

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Niezabudowana działka o powierzchni 290m2, położona w centrum malowniczej, nadmorskiej miejscowości Łeba, przy ul. Sienkiewicza (opodal portu jachtowego). Nieruchomość usytuowana jest w bardzo atrakcyjnej ...

Powierzchnia
290,00 m2
Cena za m2
1 341,38 zł
cena 389 000
działka na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Sienkiewicza

Sierakowice
działka na sprzedaż

PFN-GS-2410

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2,04 ha (20 400 m²), położona w malowniczej okolicy, zaledwie 5km od Sierakowic, w miejscowości Tuchlino, w otoczeniu licznych jezior - tylko 1 km do Jezioro Tuchlińskie, ...

Powierzchnia
20 400,00 m2
Cena za m2
24,46 zł
cena 499 000
działka na sprzedaż - Sierakowice

Łęczyce, Kaczkowo
działka na sprzedaż

PFN-GS-2400

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1020m2, położona w miejscowości Kaczkowo (zaledwie 3 km od węzła trasy S6). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) ...

Powierzchnia
1 020,00 m2
Cena za m2
102,94 zł
cena 105 000
działka na sprzedaż - Łęczyce, Kaczkowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem