nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Czołgistów

Lębork, Czołgistów
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2432

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,09 m2, z dużym balkonem położone w centrum Lęborka przy ulicy Czołgistów (opodal Szkoły Podstawowej nr 8, Przedszkola nr 2 i Starostwa). Lokal usytuowany jest ...

Powierzchnia
47,09 m2
Cena za m2
6 795,50 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Czołgistów
bez prowizji
działka na sprzedaż - Lębork

Lębork
działka na sprzedaż

PFN-GS-2431

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjna, ogrodzona, narożna działka rekreacyjna o powierzchni 500m2, położona zaledwie 3 km od centrum Lęborka (w 3 min. dotrzemy samochodem do Placu Pokoju i Starostwa). Teren jest w pełni zagospodarowany ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
138,00 zł
cena 69 000
działka na sprzedaż - Lębork
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Krzywoustego

Lębork, Krzywoustego
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2430

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Mieszkanie położone w Lęborku przy ul. Krzywoustego (opodal ZUS-u) o powierzchni użytkowej 24,86m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku, po remoncie elewacji i dociepleniu ...

Powierzchnia
24,86 m2
Cena za m2
7 200,32 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Krzywoustego
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Orlińskiego

Lębork, Orlińskiego
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2429

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjny, nowoczesny apartament z dużym balkonem i miejscem parkingowym o powierzchni użytkowej 38,30m2 położone w Lęborku przy ulicy Orlińskiego. Lokal usytuowany jest na parterze, dwupiętrowego apartamentowca. Budynek ...

Powierzchnia
38,30 m2
Cena za m2
10 574,41 zł
cena 405 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Orlińskiego
nowa oferta
dom na sprzedaż - Lębork, Staromiejska

Lębork, Staromiejska
dom na sprzedaż

PFN-DS-2428

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Elegancka, czterokondygnacyjna kamienica o funkcji mieszkalno - usługowej, położona na ul. Staromiejskiej, przy reprezentacyjnym deptaku, z niepowtarzalnym, jednym z najlepszych w całym mieście widokiem ...

Powierzchnia
674,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
168 m²
Pokoje
18 pokoi
Cena za m2
5 366,47 zł
cena 3 617 000
dom na sprzedaż - Lębork, Staromiejska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Targowa

Lębork, Targowa
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2427

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!              Mieszkanie o powierzchni 31,19m2 położone w dogodnej lokalizacji Lęborka przy ul. Targowej. Nieruchomość nie wymaga natychmiastowych nakładów finansowych, można zamieszkać i z czasem aranżować ...

Powierzchnia
31,19 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 662,71 zł
cena 239 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Targowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem