bez prowizji
5 905,04 zł/m2 cena: 199 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! 

Mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,70m2, usytuowane przy ulicy Mieszka I w Lęborku (opodal Szkoły Podstawowej nr 5 i ZUS-u). Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy, po remoncie elewacji i dociepleniu co sprawia, że jest bardzo ciepły, energooszczędny. Nieruchomość jest do generalnego remontu, co stwarza szerokie możliwości aranżacyjne (dwa pokoje w tym jeden z aneksem kuchennym). Lokal składa się z przedpokoju z wyjściem na w/w balkon, pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki WC. Wszystkie okna wychodzą na ogródki działkowe, dzięki czemu jest odcięte od gwaru ulicznego. Dodatkowo do nieruchomości przynależą dwie piwnice. W pobliżu posesji znajduje się las (w którym można spacerować i odpocząć od zgiełku miejskiego) oraz rozległa infrastruktura – budynki użyteczności publicznej, szkoły, przedszkola, instytucje usługowo-handlowe, markety wielkopowierzchniowe (miejskie centrum handlowe), przy których znajdują się restauracje - McDonald's i KFC. Reasumując ze względu na standard, funkcjonalność (jak na swój dość niewielki metraż jest przestronne i ustawne), bardzo niski czynsz oraz super położenie, opodal drogi krajowej S6 - łączącej Trójmiasto - Szczecin (w chwili obecnej dojazd do Gdyni to tylko około 38 min, a po oddaniu odcinka Leśnice – Bożepole Wielkie dojazd do Gdyni skróci się do ok 30 minut), oferta jest godna polecenia. 
 

Zdjęcia nie odzwierciedlają całego uroku nieruchomości.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty. Szczegółowych informacji, więcej ofert i zdjęć uzyskacie Państwo w biurze lub na stronie internetowej.

Uwaga!
Korzystając z naszych usług zapewniamy:

  • przygotowanie niezbędnych dokumentów potrzebnych do finalizacji transakcji,

  • otrzymanie 10% rabatu na materiały budowlane do wykończenia nieruchomości,

  • usługi sprawdzonych prawników, projektantów oraz ekip budowlanych.

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO SKORZYSTANIA Z NASZEGO DORADZTWA KREDYTOWEGO.
W jednym miejscu, bezpłatnie porównamy i dobierzemy najbardziej korzystną ofertę kredytu hipotecznego spośród kilkunastu banków.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i ważnej polisy OC, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz że do podanej ceny nie zostanie doliczony żaden koszt.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane zawarte w ofercie zostały opracowane w oparciu o informacje właściciela i mogą  ulec nowelizacji.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PFN-MS-2453
Powierzchnia 33,70 m²
Powierzchnia użytkowa 33,70 m²
Liczba pokoi 1
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu wywóz śmieci, woda, fundusz remontowy, Części wspólne, administracja
Opłaty wg liczników woda, prąd, gaz
Liczba pięter w budynku 2
Garaż miejsce postojowe przed budynkiem
Piwnica 6,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 163 PLN
Czynsz zimowy 163 PLN
Okna PCV
Instalacje niewymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1925
Widok na podwórko
Gaz tak - miejski
Woda piec gazowy dwufunkcyjny
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie gazowe
Odległość do komunikacji publicznej [m] 150 m
Odl. do sklepu [m] 50 m
Odl. do szkoły [m] 350 m
Odl. do przedszkola [m] 450 m
Usytuowanie środkowe
Liczba sypialni 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Lębork, Skłodowskiej-Curie
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-1902

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Przytulne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie (koło Urzędu Miejskiego i Poczty), o powierzchni użytkowej 18,83m2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze ...

Powierzchnia
18,83 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 700,48 zł
cena 145 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Skłodowskiej-Curie
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kossaka

Lębork, Kossaka
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2053

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Słoneczne mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,32m2, położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Kossaka (vis a vis Szkoły Podstawowej nr 3, z widokiem na mury obronne i Basztę Bluszczową). Lokal ...

Powierzchnia
41,32 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 026,14 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kossaka
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Staromiejska

Lębork, Staromiejska
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2104

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Ładne, przytulne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Staromiejskiej (na deptaku) o powierzchni użytkowej 20,67m2. Lokal usytuowany jest na parterze trzypiętrowego budynku wielorodzinnego ...

Powierzchnia
20,67 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 950,17 zł
cena 185 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Staromiejska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej

Lębork, Armii Krajowej
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2235

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Mieszkanie z potencjałem z widokiem na rzekę o powierzchni 38,61m2 położone w ścisłym centrum Lęborka, przy ulicy Armii Krajowej (opodal deptaku). Usytuowana jest na trzecim piętrze czteropiętrowego ...

Powierzchnia
38,61 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 449,11 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej