bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2452

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Ładne mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,40m2, z wiatą garażową i ogródkiem położone w Krępie Kaszubskiej (w 5 min. dotrzemy samochodem do gminnej miejscowości Nowa Wieś Lęborska), przy drodze ...

Powierzchnia
41,40 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 038,62 zł
cena 249 999
mieszkanie na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska
bez prowizji
dom na sprzedaż - Wicko, Nowęcin, Sportowa

Wicko, Nowęcin, Sportowa
dom na sprzedaż

PFN-DS-2451

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjny domek całoroczny z użytkowym poddaszem (typu "Gwarek (Bal)") o powierzchni całkowitej 111,60m2, użytkowej 78,80m2 położony w malowniczej, cichej miejscowości Nowęcin (4min. samochodem ...

Powierzchnia
111,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
412 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 919,35 zł
cena 549 000
dom na sprzedaż - Wicko, Nowęcin, Sportowa
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej

Lębork, Armii Krajowej
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2450

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Słoneczne mieszkanie z balkonem, położone w ścisłym centrum Lęborka, przy ulicy Armii Krajowej, opodal deptaku, z widokiem na rzekę i promenadę. Lokal o powierzchni 43,84 m2 usytuowany jest na wysokim ...

Powierzchnia
43,84 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 188,87 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wojska Polskiego

Lębork, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2445

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Wojska Polskiego (vis a vis Parku Michalskiego i Restauracji "Różana") o powierzchni 67,79m2. Kwatera usytuowana jest na trzecim ...

Powierzchnia
63,79 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 254,90 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wojska Polskiego
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Sierakowice, Jodłowa

Sierakowice, Jodłowa
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2442

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Przestronne mieszkanie z widokiem na malowniczą okolicę o powierzchni 81m2 z duży balkonem i dwoma miejscami parkingowymi w cenie zlokalizowane w miejscowości Sierakowice przy ulicy Jodłowej (opodal ...

Powierzchnia
81,00 m2
Cena za m2
7 345,68 zł
cena 595 000
mieszkanie na sprzedaż - Sierakowice, Jodłowa
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Krzywoustego

Lębork, Krzywoustego
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2439

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjne mieszkanie położone w Lęborku przy ul. Krzywoustego (opodal ZUS-u) o powierzchni użytkowej 55,64m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku, po remoncie elewacji ...

Powierzchnia
55,64 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 452,19 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Krzywoustego