87
ofert
Leszek Kochman

zostaw wiadomość
6 777,78 zł/m2 cena: 305 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! 

Komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2, we wspólnocie, położone w ścisłym centrum Lęborka przy ul. Reja (z widokiem na Plac Pokoju i skwer). Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy, po remoncie dachu, elewacji i dociepleniu co sprawia, że jest bardzo ciepły (energooszczędny). Mieszkanie jest po generalnym remoncie - wymieniono instalacje, okna (PCV) oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, na ścianach gładzie, podłogi (panele). Składa się z przedpokoju, przestronnego pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z WC i prysznicem. Do mieszkania przynależy piwnica oraz pomieszczenie gospodarcze na klatce schodowej, współdzielone z sąsiadem z naprzeciwka. Koło nieruchomości znajdują się miejsca parkingowe oraz cała infrastruktura - budynki użyteczności publicznej i instytucje usługowo-handlowe, szkoły, przychodnie, wspomniana poczta, przedszkola i kościoły. Ze względu na położenie, 30m od deptaku oraz stosunkowo niski czynsz oferta jest godna polecenia.

Uwaga! Zdjęcia nie odzwierciedlają całego uroku nieruchomości.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty. Szczegółowych informacji, więcej ofert i zdjęć uzyskacie Państwo w biurze lub na stronie internetowej.

Uwaga!
Korzystając z naszych usług zapewniamy:

  • przygotowanie niezbędnych dokumentów potrzebnych do finalizacji transakcji,

  • otrzymanie 10% rabatu na materiały budowlane do wykończenia nieruchomości,

  • usługi sprawdzonych prawników, projektantów oraz ekip budowlanych.

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO SKORZYSTANIA Z NASZEGO DORADZTWA KREDYTOWEGO.
W jednym miejscu, bezpłatnie porównamy i dobierzemy najbardziej korzystną ofertę kredytu hipotecznego spośród kilkunastu banków.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i ważnej polisy OC, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz że do podanej ceny nie zostanie doliczony żaden koszt.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane zawarte w ofercie zostały opracowane w oparciu o informacje właściciela i mogą  ulec nowelizacji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PFN-MS-2317
Powierzchnia 45,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu wywóz nieczystości, fundusz remontowy, administracja
Opłaty wg liczników woda, prąd, gaz
Liczba pięter w budynku 3
Garaż miejsce postojowe przed budynkiem
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 150 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon brak
Rok budowy 1900
Widok na inne budynki
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - piecyk gazowy
Dojazd asfaltowa/kostka
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie piec dwufunkcyjny
Odległość do komunikacji publicznej [m] 250 m
Odl. do sklepu [m] 30 m
Odl. do szkoły [m] 400 m
Odl. do przedszkola [m] 250 m
Usytuowanie środkowe
Spółdzielnia/Zarządca Wspólnota Mieszkaniowa

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni aneks
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Podłoga kuchni panele podłogowe
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki panele podłogowe
Wyposażenie łazienki WC, umywalka, natrysk, lustro, kabina prysznicowa
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Staszica

Lębork, Staszica
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-1518

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Nowoczesny, komfortowy apartament z balkonem, o powierzchni 42,32m2 zlokalizowany w spokojnej części Lęborka przy ul. Staszica (opodal Szkoły Podstawowej nr 7, blisko targowiska i rewitalizowanego ...

Powierzchnia
42,32 m2
Cena za m2
8 000,00 zł
cena 338 560
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Staszica
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Pionierów

Lębork, Pionierów
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-1810

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!   Bardzo ładne mieszkanie dla osób ceniących ciszę i spokój z dala od zgiełku miejskiego położone w Lęborku  przy ul. Pionierów, opodal Straży Pożarnej o powierzchni całkowitej 47,14m2. Lokal usytuowany ...

Powierzchnia
47,14 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 706,41 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Pionierów
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kossaka

Lębork, Kossaka
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-1834

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,81m2, położone w centrum Lęborka na ul. Kossaka (opodal Szkoły Podstawowej nr 3 i "Biedronki"). Lokal usytuowany jest na parterze, jednopiętrowej kamienicy ...

Powierzchnia
50,81 m2
Cena za m2
5 884,67 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kossaka
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Stryjewskiego

Lębork, Stryjewskiego
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-1927

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Ładne mieszkanie o powierzchni 65m2, położone w centrum rewitalizowanej dzielnicy Lęborka, opodal Placu Pokoju i Kościoła Najświętszej Maryi Panny. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze trzypiętrowej ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
5 384,62 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Stryjewskiego