nowa oferta
88
ofert
Leszek Kochman

zostaw wiadomość
44,48 zł/m2 cena: 1 950 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

O% - NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA WYNAJMUJĄCY!

Słoneczne mieszkanie z balkonem, położone w ścisłym centrum Lęborka, przy ulicy Armii Krajowej, opodal deptaku, z widokiem na rzekę i promenadę. Lokal o powierzchni 43,84 m2 usytuowany jest na wysokim parterze czteropiętrowego bloku, po remoncie elewacji i dociepleniu co sprawia, że jest bardzo ciepły, energooszczędny.
Składa się z przedpokoju, pokoju dziennego z balkonem, sypialni, oddzielnej, jasnej kuchni z oknem oraz łazienki z WC i prysznicem. Do mieszkania przynależy piwnica. Koło nieruchomości znajdują się miejsca parkingowe, a w niedalekiej odległości znajduje się cała infrastruktura - budynki użyteczności publicznej i instytucje usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola, poczta, Urząd Miejski, wspomniany deptak, sklepy, restauracje. Ze względu na położenie, lokalizacje oraz bliskość ekspresowej drogi krajowej S6, łączącej Trójmiasto - Szczecin (w chwili obecnej dojazd do Gdyni to tylko około 35 min, a po oddaniu odcinka Leśnice - Bożepole Wielkie dojazd do Gdyni skróci się do ok 25 minut), oferta jest godna polecenia.

Uwaga!!! Zdjęcia nie odzwierciedlają całego uroku nieruchomości!!!

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty. Szczegółowych informacji, więcej ofert i zdjęć uzyskacie Państwo w biurze lub na stronie internetowej.

Korzystając z naszych usług zapewniamy:

  • przygotowanie niezbędnych dokumentów potrzebnych do finalizacji transakcji,

  • otrzymanie 10% rabatu na materiały budowlane do wykończenia nieruchomości,

  • usługi sprawdzonych prawników, projektantów oraz ekip budowlanych.

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO SKORZYSTANIA Z NASZEGO DORADZTWA KREDYTOWEGO.
W jednym miejscu, bezpłatnie porównamy i dobierzemy najbardziej korzystną ofertę kredytu hipotecznego spośród kilkunastu banków.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i ważnej polisy OC, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz że do podanej ceny nie zostanie doliczony żaden koszt.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane zawarte w ofercie zostały opracowane w oparciu o informacje właściciela i mogą ulec nowelizacji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PFN-MW-2448
Powierzchnia 43,84 m²
Powierzchnia użytkowa 43,84 m²
Liczba pokoi 2
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana mieszana
Standard
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, ogrzewanie, wywóz nieczystości
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Garaż miejsce parkingowe przy budynku
Stan lokalu do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 350 PLN
Czynsz zimowy 600 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1984
Widok park/skwer
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 20 m
Odl. do sklepu [m] 20 m
Odl. do szkoły [m] 50 m
Odl. do przedszkola [m] 100 m
Usytuowanie dwustronne

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Podłoga kuchni panele podłogowe
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, lustro, pralka, umywalka
Liczba przedpokoi 1
Podłoga przedpokoi panele podłogowe
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Lębork, Krzywoustego

Lębork, Krzywoustego
mieszkanie na wynajem

PFN-MW-2350

O% - NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA WYNAJMUJĄCY! Bardzo ładne mieszkanie położone w Lęborku, przy ulicy Krzywoustego (opodal KFC i stacji Paliw Lotos) o powierzchni 41,92m2. Lokal usytuowany jest na parterze czteropiętrowego budynku po remoncie ...

Powierzchnia
41,92 m2
Cena za m2
47,69 zł
cena 1 999
mieszkanie na wynajem - Lębork, Krzywoustego
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Lębork, Staromiejska

Lębork, Staromiejska
mieszkanie na wynajem

PFN-MW-2404

0% - NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA WYNAJMUJĄCY! Przytulne mieszkanie z balkonem o powierzchni 62m2 położone w ścisłym centrum Lęborka, przy ulicy Staromiejskiej (na samej starówce, obok Placu Pokoju). Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze trzypiętrowej, ...

Powierzchnia
62,00 m2
Cena za m2
32,26 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Lębork, Staromiejska
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Lębork, 1 Maja

Lębork, 1 Maja
mieszkanie na wynajem

PFN-MW-2433

O% - NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA WYNAMUJĄCY!  Przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 38m2, z balkonem położone w ścisłym centrum Lęborka przy ul. 1 Maja (vis a vis Parku Michalskiego i Starostwa) . Lokal usytuowany jest na czwartym ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,37 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Lębork, 1 Maja
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Lębork, Kusocińskiego

Lębork, Kusocińskiego
mieszkanie na wynajem

PFN-MW-2435

O% - NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA WYNAJMUJĄCY!  Komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni  użytkowej ok. 40m2,  z garażem (500zł - dodatkowo) oraz piwnicą, położone w spokojnej okolicy Lęborka, przy ulicy Kusocińskiego (opodal lasu i basenu ...

Powierzchnia
64,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,58 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Lębork, Kusocińskiego