nowa oferta
88
ofert
Leszek Kochman

zostaw wiadomość
6 795,50 zł/m2 cena: 320 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! 

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,09 m2, z dużym balkonem położone w centrum Lęborka przy ulicy Czołgistów (opodal Szkoły Podstawowej nr 8, Przedszkola nr 2 i Starostwa). Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku, po remoncie elewacji i dociepleniu co sprawia, że jest bardzo ciepły, energooszczędny. Nieruchomość wymaga remontu, lecz można od razu zamieszkać, a z czasem aranżować pod swój gust. Składa się z przedpokoju, widnego pokoju dziennego z w/w balkonem, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną oraz oddzielnego WC. Do kwatery przynależy piwnica. Koło nieruchomości znajdują się miejsca parkingowe, a w pobliżu znajduje się cała infrastruktura– budynki użyteczności publicznej i instytucje usługowo-handlowe, szkoły, apteka, przychodnia, sklepy, markety wielkopowierzchniowe, siłownia napowietrzna oraz plac zabaw widoczny z okna. 
Ze względu na w/w atuty, położenie oraz bliskość ekspresowej drogi krajowej S6, łączącej Trójmiasto - Szczecin (w chwili obecnej dojazd do Gdyni to tylko około 35 min, a po oddaniu odcinka Leśnice - Bożepole Wielkie dojazd do Gdyni skróci się do ok 25 minut), oferta jest godna polecenia.

Uwaga!!! Zdjęcia nie odzwierciedlają całego uroku nieruchomości!!!

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty. Szczegółowych informacji, więcej ofert i zdjęć uzyskacie Państwo w biurze lub na stronie internetowej.

Korzystając z naszych usług zapewniamy:

  • przygotowanie niezbędnych dokumentów potrzebnych do finalizacji transakcji,

  • otrzymanie 10% rabatu na materiały budowlane do wykończenia nieruchomości,

  • usługi sprawdzonych prawników, projektantów oraz ekip budowlanych.

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO SKORZYSTANIA Z NASZEGO DORADZTWA KREDYTOWEGO.
W jednym miejscu, bezpłatnie porównamy i dobierzemy najbardziej korzystną ofertę kredytu hipotecznego spośród kilkunastu banków.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i ważnej polisy OC, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz że do podanej ceny nie zostanie doliczony żaden koszt.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane zawarte w ofercie zostały opracowane w oparciu o informacje właściciela i mogą ulec nowelizacji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PFN-MS-2432
Powierzchnia 47,09 m²
Powierzchnia użytkowa 47,09 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana mieszana
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, woda, wywóz nieczystości
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 6,00 m²
Stan lokalu do odświeżenia
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 370 PLN
Czynsz zimowy 570 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1985
Widok na osiedle
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 50 m
Odl. do sklepu [m] 50 m
Odl. do szkoły [m] 250 m
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 2
Spółdzielnia/Zarządca Spółdzielnia Mieszkaniowa im Juliusza Słowackiego

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni jasna z oknem
Rodzaj kuchni oddzielna i widna
Podłoga kuchni panele podłogowe
Typ łazienki osobno z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki lustro, natrysk, umywalka, wanna, WC
Liczba WC 1
Podłoga WC terakota
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Staszica

Lębork, Staszica
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-1518

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Nowoczesny, komfortowy apartament z balkonem, o powierzchni 42,32m2 zlokalizowany w spokojnej części Lęborka przy ul. Staszica (opodal Szkoły Podstawowej nr 7, blisko targowiska i rewitalizowanego ...

Powierzchnia
42,32 m2
Cena za m2
8 000,00 zł
cena 338 560
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Staszica

Lębork, Orlińskiego
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-1706

CENA PROMOCYJNA DO 08.04.2026R. NA MIESZKANIA O POWIERZCHNI 57,27M2, KTÓRE USYTUOWANE SĄ NA II PIĘTRZE. O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Nowopowstały, nowoczesny budynek deweloperski w Lęborku (opodal straży pożarnej i ogródków ...

Powierzchnia
57,27 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 967,00 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Orlińskiego
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Pionierów

Lębork, Pionierów
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-1810

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!   Bardzo ładne mieszkanie dla osób ceniących ciszę i spokój z dala od zgiełku miejskiego położone w Lęborku  przy ul. Pionierów, opodal Straży Pożarnej o powierzchni całkowitej 47,14m2. Lokal usytuowany ...

Powierzchnia
47,14 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 706,41 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Pionierów
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Kossaka

Lębork, Kossaka
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-1834

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,81m2, położone w centrum Lęborka na ul. Kossaka (opodal Szkoły Podstawowej nr 3 i "Biedronki"). Lokal usytuowany jest na parterze, jednopiętrowej kamienicy ...

Powierzchnia
50,81 m2
Cena za m2
5 884,67 zł
cena 299 000