oferta specjalna
88
ofert
Leszek Kochman

zostaw wiadomość
7 128,71 zł/m2 cena: 720 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!
Połowa domu dwulokalowego wolnostojącego w stanie deweloperskim, wyposażona w pompę ciepła oraz instalację fotowoltaiczną, zlokalizowana zaledwie 2,5 km od centrum Sierakowic, położona na malowniczej działce, w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na otaczające pola. Nieruchomość wykonana jest najnowszą technologią z materiałów wysokiej jakości, które posiadają niezbędne atesty gwarantujące wysoką energooszczędność. Elewacja domu wykonana z tynków silikatowo-silikonowych, które są odporne na zabrudzenia i korozję mikrobiologiczną (powstawanie glonów i grzybów), tworzących oddychającą powłokę, która przepuszcza parę wodną i dwutlenek węgla. Budynek zaprojektowany został w nietuzinkowy sposób dbając o jego maksymalną funkcjonalność, komfort i wygodę przyszłych mieszkańców, czyniąc go jednocześnie eleganckim z zewnątrz jak i wewnątrz.
Dom jest niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 90,1 m², z przynależnym ogródkiem o powierzchni ok. 450 m².
Nieruchomość składa się z:
Parteru o powierzchni użytkowej 47,91 m2 w skład, którego wchodzi:

  • wiatrołap
  • hol
  • pokój / pomieszczenie techniczne
  • łazienka z WC
  • przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym – duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza oraz piękny widok na okolicę
  • wyjście z salonu na taras – idealne miejsce na poranną kawę lub relaks po pracy
  • schody na poddasze z możliwością zagospodarowania przestrzeni pod nimi na praktyczny schowek

Piętra o powierzchni użytkowej  42,19 m2 na którym znajdują się:
       • trzy komfortowe pokoje
       • przestronna łazienka z WC
       • przedpokój z dostępem do praktycznego stryszku (właz


Dom wyposażony jest w ogrzewanie podłogowe w całym budynku oraz nowoczesną pompę ciepła, a także instalację fotowoltaiczną, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji i energooszczędność. Zastosowano wysokiej jakości okna trzyszybowe, a elewacja została ocieplona warstwą styropianu o grubości 20 cm, co zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną. Na działce znajduje się również zbiornik na wodę deszczową.

Teren wokół budynku zostanie utwardzony kostką brukową, a taras w standardzie będzie wyłożony kostką na głębokość około 2 metrów od elewacji, z możliwością jego powiększenia za dopłatą. Obecnie przewidziano szambo, z planowanym podłączeniem do kanalizacji w ciągu najbliższych 5 lat.

Inwestycja realizowana jest według projektu „Dom w Arkadiach (R2)”, a planowany termin wydania nieruchomości to październik 2026 roku.
 

Dom zostanie przekazany w stanie deweloperskim, na co składa się:

- wykończona elewacja (styropian o grubości 20cm) + struktura sylikatowo – silikonowa,

- dachówka betonowa firmy BRAAS,

- strop żelbetowy, ściany zewnętrzne i wewnętrzne z gazobetonu

- okna PCV trójszybowe firmy Dekar,

- parapety zewnętrzne aluminiowe,

- ściany na parterze i piętrze wykończone tynkiem cementowo-wapiennym

- posadzki cementowe,

- drzwi wejściowe firmy Gerda,

- schody strychowe na poddasze,

-poddasze docieplone, wykończone płytami GK

- dom będzie posiadać wyprowadzone wszystkie niezbędne instalacje: c.o. : parter (ogrzewanie podłogowe, w łazience dodatkowo grzejnik), piętro (ogrzewanie podłogowe, w łazience dodatkowo grzejnik)

- instalacja elektryczna kompletna i uzbrojona wraz z podłączeniem do przyłącza elektrycznego, 

- instalacja przygotowana pod monitoring zewnętrzny,

- szafka elektryczna w garażu uzbrojona, możliwość podłączenia agregatu prądotwórczego oraz ładowarki samochodu elektrycznego

- instalacja fotowoltaiczna wraz z magazynem energii,

- instalacja wodno - kanalizacyjna wykonana bez zakończeń - zaślepiona i podłączona do przyłącza na działce,

- media (woda, prąd, szambo)

- pompa ciepła firmy Rotenso, zbiornik buforowy ogrzewania C.O. , zasobnik CWU

- wejście do domu i taras wyłożone kostką brukową,

- ogrodzenie z trzech stron, oprócz frontu,

- droga wewnętrzna utwardzona.

Reasumując, jest to idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego domu, który łączy komfort codziennego życia z wysoką energooszczędnością oraz przemyślanym układem pomieszczeń. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących przestrzeń oraz spokój, oferując jednocześnie szybki i wygodny dostęp do centrum miejscowości oraz pełnej infrastruktury. To miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku, nie rezygnując z wygody życia na co dzień.


Osoba kupująca w/w lokal nie płaci podatku PCC w wysokości 2%, co powoduje oszczędność niemałej kwoty pieniędzy.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty. Szczegółowych informacji, więcej ofert i zdjęć uzyskacie Państwo w biurze lub na stronie internetowej.

Zdjęcia nie odzwierciedlają całego uroku nieruchomości.

Uwaga!!!
Korzystając z naszych usług zapewniamy:
  • przygotowanie niezbędnych dokumentów potrzebnych do finalizacji transakcji,

  • otrzymanie 10% rabatu na materiały budowlane do wykończenia nieruchomości,

  • usługi sprawdzonych prawników, projektantów oraz ekip budowlanych.

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO SKORZYSTANIA Z NASZEGO DORADZTWA KREDYTOWEGO.
W jednym miejscu, bezpłatnie porównamy i dobierzemy najbardziej korzystną ofertę kredytu hipotecznego spośród kilkunastu banków.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu i ważnej polisy OC, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz że do podanej ceny nie zostanie doliczony żaden koszt.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane zawarte w ofercie zostały opracowane w oparciu o informacje właściciela i mogą  ulec nowelizacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i publikacja treści i zdjęć bez zgody autora zabronione.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PFN-DS-2407
Powierzchnia 101,00 m²
Powierzchnia użytkowa 90,10 m²
Powierzchnia działki 505 m²
Liczba pokoi 5
Rodzaj domu dwurodzinny
Rodzaj budynku szeregowiec
Technologia budowlana porotherm
Standard
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 1
Stan lokalu deweloperski
Stan prawny Własność
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Instalacje nowe
Liczba tarasów 1
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki lekko nachylona
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu blachodachówka
Pozwolenie na użytkowanie tak
Stan budynku do wykończenia
Rok budowy 2026
Woda jest
Dojazd droga utwardzona
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Ogrzewanie podłogowe
Tarasy taras
Usytuowanie dwustronne
Prąd jest
Kanalizacja szambo
Liczba sypialni 3

Pomieszczenia

Podłogi pokoi wylewka
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Podłoga kuchni wylewka
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 2
Podłoga łazienki wylewka
Liczba przedpokoi 2

Dane:

PLN
%

Wynik:

PLN
pierwsza rata
ostatnia rata
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Sierakowice

Sierakowice
dom na sprzedaż

PFN-DS-2085

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Oferujemy Państwu nowoczesny, komfortowy budynek mieszkalny dwulokalowy z wolnostojącym garażem zlokalizowany 5km od Sierakowic, na malowniczej działce z widokiem na jezioro i otaczający las. Niezabudowywalne ...

Powierzchnia
130,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 534 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 315,49 zł
cena 695 000
dom na sprzedaż - Sierakowice

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...