bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Starzyńskiego

Łeba (gm), Łeba, Starzyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2222

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjny apartament o powierzchni użytkowej 50m2, z tarasem, położony w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Łeba, w spokojnej okolicy przy ul. Starzyńskiego (opodal kościoła św. Jakuba i sklepu ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
14 500,00 zł
cena 725 000
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Starzyńskiego
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Polskich Marynarzy

Lębork, Polskich Marynarzy
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2219

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch bezczynszowych mieszkań znajdująca się w jednopiętrowej,  dwurodzinnej, ocieplonej kamienicy (co powoduje wysoką energooszczędność) z dużym ogrodem i ...

Powierzchnia
95,00 m2
Cena za m2
5 473,68 zł
cena 520 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Polskich Marynarzy
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba

Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2191

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjny apartament z balkonem i przynależnym miejscem parkingowym, położony w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Łeba, w spokojnej okolicy przy al. Św. Jakuba (opodal kościoła św. Jakuba i sklepu ...

Powierzchnia
22,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
15 454,55 zł
cena 340 000
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Władysławowo

Władysławowo
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2186

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Komfortowy, nietuzinkowy apartament z garażem, w budynku trzyrodzinnym, położony 8km od Władysławowa przy ul. Polnej, zaledwie 400m od morza (15 min pieszo do plaży - do lasu 60m), znajdujący się ...

Powierzchnia
99,00 m2
Cena za m2
5 555,56 zł
cena 550 000
mieszkanie na sprzedaż - Władysławowo
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2177

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 49,10m2, położone w Janowicach (gm. Nowa Wieś Lęborska), opodal kościoła i przedszkola. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego. ...

Powierzchnia
49,10 m2
Cena za m2
2 627,29 zł
cena 129 000
mieszkanie na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Batalionów Chłopskich

Lębork, Batalionów Chłopskich
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2165

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Ładne, komfortowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 49,25m2, usytuowane w ścisłym centrum Lęborka przy ul. Batalionów Chłopskich (nad Pasażem Handlowym). Nieruchomość położona jest na czwartym ...

Powierzchnia
49,25 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 883,25 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Batalionów Chłopskich
Kryteria wyszukiwania

rozumiem