bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba

Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2388

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Nowoczesny apartament o powierzchni 25,2m2, z balkonem i przynależnym miejscem parkingowym, położony w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Łeba, w spokojnej okolicy przy al. Św. Jakuba (vis-à-vis ...

Powierzchnia
25,20 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
14 500,00 zł
cena 365 400
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba

Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2386

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjne apartamenty o powierzchni 38m2 oraz 17m2, z balkonami i przynależnym miejscem parkingowym, położone w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Łeba, w spokojnej okolicy przy al. Św. Jakuba (vis-à-vis ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 500,00 zł
cena 797 500
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Władysława IV

Lębork, Władysława IV
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2376

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjny, komfortowy apartament z dużym balkonem o powierzchni całkowitej 49,97m2, użytkowej 45,70m2 zlokalizowany w Lęborku przy ul. Władysława IV (opodal lasu, basenu oraz stadionu miejskiego). Lokal ...

Powierzchnia
49,97 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 486,29 zł
cena 524 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Władysława IV
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wojska Polskiego

Lębork, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2374

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA PŁACI SPRZEDAJĄCY! Komfortowe, przestronne mieszkanie położone w centrum Lęborka przy ulicy Wojska Polskiego (vis a vis Parku Michalskiego i restauracji "Różana") o powierzchni użytkowej 81,10m2. Lokal usytuowany jest ...

Powierzchnia
81,10 m2
Cena za m2
4 870,53 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wojska Polskiego
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Mściwoja II

Lębork, Mściwoja II
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2373

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,49m2 położone na spokojnym osiedlu, przy ulicy Mściwoja II (vis a vis Bricomarche). Lokal usytuowany jest na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy. ...

Powierzchnia
63,49 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 071,98 zł
cena 449 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Mściwoja II
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Mieszka I

Lębork, Mieszka I
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2369

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  TERMIN WYDANIA LIPIEC 2026 R. Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,98m2, położone w Lęborku przy ul. Mieszka I (opodal lasu, Szkoły Podstawowej nr 5, basenu oraz stadionu ...

Powierzchnia
42,98 m2
Cena za m2
6 512,33 zł
cena 279 900
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Mieszka I
Kryteria wyszukiwania

rozumiem