nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Główczyce, Słupska

Główczyce, Słupska
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2446

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!              Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, z dużym balkonem położone w gminnej miejscowości Główczyce (obok Ochotniczej Straży Pożarnej, Szkoły Podstawowej oraz 700 m od Urzędu Gminy). Nieruchomość ...

Powierzchnia
62,00 m2
Cena za m2
3 048,39 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Główczyce, Słupska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wojska Polskiego

Lębork, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2445

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Wojska Polskiego (vis a vis Parku Michalskiego i Restauracji "Różana") o powierzchni 67,79m2. Kwatera usytuowana jest na trzecim ...

Powierzchnia
63,79 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 254,90 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Wojska Polskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Krzywoustego

Lębork, Krzywoustego
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2444

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Ładne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 40,50m2, położone w Lęborku przy ul. Krzywoustego (opodal ZUS-u). Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku, po remoncie ...

Powierzchnia
40,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 567,90 zł
cena 266 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Krzywoustego
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Sierakowice, Jodłowa

Sierakowice, Jodłowa
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2442

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Przestronne mieszkanie z widokiem na malowniczą okolicę o powierzchni 81m2 z duży balkonem i dwoma miejscami parkingowymi w cenie zlokalizowane w miejscowości Sierakowice przy ulicy Jodłowej (opodal ...

Powierzchnia
81,00 m2
Cena za m2
7 345,68 zł
cena 595 000
mieszkanie na sprzedaż - Sierakowice, Jodłowa
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Krzywoustego

Lębork, Krzywoustego
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2439

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjne mieszkanie położone w Lęborku przy ul. Krzywoustego (opodal ZUS-u) o powierzchni użytkowej 55,64m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku, po remoncie elewacji ...

Powierzchnia
55,64 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 452,19 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Krzywoustego
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Bohaterów Monte Cassino

Lębork, Bohaterów Monte Cassino
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2438

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Komfortowe, przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,62m2, położone w centrum Lęborka, przy ul. Bohaterów Monte Cassino (na przeciwko "Rolniczaka"- Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej ...

Powierzchnia
47,62 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 698,87 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Bohaterów Monte Cassino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem