bez prowizji
działka na sprzedaż - Główczyce, Wolinia

Główczyce, Wolinia
działka na sprzedaż

PFN-GS-2344

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Działka budowlana nr 187 o powierzchni 0,3372 ha (3372m2) położona w miejscowości Wolinia w gminie Główczyce. Dla nieruchomości zostały wydane bezterminowe warunki zabudowy umożliwiające budowę ...

Powierzchnia
3 372,00 m2
Cena za m2
40,93 zł
cena 138 000
działka na sprzedaż - Główczyce, Wolinia

Główczyce, Wolinia
działka na sprzedaż

PFN-GS-2342

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Działka budowlana nr 186 o powierzchni 0,3594 ha (3594 m²), położona w miejscowości Wolinia w gminie Główczyce. Dla nieruchomości zostały wydane bezterminowe warunki zabudowy umożliwiające budowę ...

Powierzchnia
3 594,00 m2
Cena za m2
55,37 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Główczyce, Wolinia

Nowa Wieś Lęborska, Lubowidz
działka na sprzedaż

PFN-GS-2336

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjna działka o powierzchni 1760m2 , z miejscowym planem zagospodarowania  przestrzennego, pod zabudowę jednorodzinną i zabudowę usługową nieuciążliwą w miejscowości Lubowidz - położona 1800m ...

Powierzchnia
1 760,00 m2
Cena za m2
278,41 zł
cena 490 000
działka na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Lubowidz
bez prowizji
działka na sprzedaż - Wicko, Żarnowska

Wicko, Żarnowska
działka na sprzedaż

PFN-GS-2289

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 675 m², położona opodal centrum nadmorskiej miejscowości Żarnowska, jeziora Łebsko oraz plaży, opodal drogi wojewódzkiej nr 214 Łeba (5km) - Lębork (25km). ...

Powierzchnia
675,00 m2
Cena za m2
370,37 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Wicko, Żarnowska

Cewice, Unieszyno
działka na sprzedaż

PFN-GS-2284

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Działka o numerze 83/15, o powierzchni 997 m² (0,0997 ha),  położona w obrębie Unieszyno (gmina Cewice, woj. pomorskie), w niedalekiej odległości od centrum miejscowości w Unieszynie. Dogodny dojazd ...

Powierzchnia
997,00 m2
Cena za m2
55,17 zł
cena 55 000
działka na sprzedaż - Cewice, Unieszyno
bez prowizji
działka na sprzedaż - Choczewo, Lubiatowo

Choczewo, Lubiatowo
działka na sprzedaż

PFN-GS-2263

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Lubiatowo, w gminie Choczewo. Działka nr 50/22 o powierzchni 1205 m² oraz działka nr 50/23 o powierzchni ...

Powierzchnia
2 116,00 m2
Cena za m2
543,48 zł
cena 1 150 000
działka na sprzedaż - Choczewo, Lubiatowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem