nowa oferta
dom na sprzedaż - Lębork, Myśliwska

Lębork, Myśliwska
dom na sprzedaż

PFN-DS-2434

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), o powierzchni 126,90 m2, z ogródkiem oraz garażem, położone w Lęborku przy ulicy Myśliwskiej, w spokojnej, zielonej okolicy. Lokal usytuowany jest w ...

Powierzchnia
126,90 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 122,93 zł
cena 777 000
dom na sprzedaż - Lębork, Myśliwska
nowa oferta
dom na sprzedaż - Lębork, Staromiejska

Lębork, Staromiejska
dom na sprzedaż

PFN-DS-2428

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Elegancka, czterokondygnacyjna kamienica o funkcji mieszkalno - usługowej, położona na ul. Staromiejskiej, przy reprezentacyjnym deptaku, z niepowtarzalnym, jednym z najlepszych w całym mieście widokiem ...

Powierzchnia
674,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
168 m²
Pokoje
18 pokoi
Cena za m2
5 366,47 zł
cena 3 617 000
dom na sprzedaż - Lębork, Staromiejska
bez prowizji
dom na sprzedaż - Lębork, Małopolska

Lębork, Małopolska
dom na sprzedaż

PFN-DS-2385

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 153,37 m2, położony w Lęborku, na ul. Małopolskiej, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy zabudowy jednorodzinnej. ...

Powierzchnia
153,37 m2
Powierzchnia działki [m2]
982 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
9 773,75 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Lębork, Małopolska
bez prowizji
dom na sprzedaż - Lębork, Dywizjonu 303

Lębork, Dywizjonu 303
dom na sprzedaż

PFN-DS-2370

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Przestronny, komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny z garażem, o powierzchni użytkowej 140,88 m², położony w Lęborku, na ul. Dywizjonu, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej okolicy zabudowy ...

Powierzchnia
140,88 m2
Powierzchnia działki [m2]
836 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 192,22 zł
cena 1 295 000
dom na sprzedaż - Lębork, Dywizjonu 303

Lębork
dom na sprzedaż

PFN-DS-2334

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku i prywatnym ogrodem, zlokalizowany 3km od Lęborka, 1km od Nowej Wsi Lęborskiej - w spokojnej i zielonej miejscowości Czarnówko. Nieruchomość ...

Powierzchnia
129,73 m2
Powierzchnia działki [m2]
394 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 077,70 zł
cena 529 000
dom na sprzedaż - Lębork
bez prowizji
dom na sprzedaż - Lębork, Młynarska

Lębork, Młynarska
dom na sprzedaż

PFN-DS-2305

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Oferujemy atrakcyjną i funkcjonalną nieruchomość składającą się z dwóch niezależnych domów, usadowionych na jednej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 580m². To idealna propozycja zarówno ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
580 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
4 162,50 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Lębork, Młynarska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem