bez prowizji
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Mostowa

Nowa Wieś Lęborska, Mostowa
dom na sprzedaż

PFN-DS-2306

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Oferujemy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112,10m2 z dwoma garażami. Usadowiony na zadbanej, ogrodzonej działce, gdzie znajduje się taras wyłożony kostką brukową – idealne ...

Powierzchnia
112,10 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 180 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 949,15 zł
cena 779 000
dom na sprzedaż - Nowa Wieś Lęborska, Mostowa
bez prowizji
dom na sprzedaż - Lębork, Młynarska

Lębork, Młynarska
dom na sprzedaż

PFN-DS-2305

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Oferujemy atrakcyjną i funkcjonalną nieruchomość składającą się z dwóch niezależnych domów, usadowionych na jednej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 580m². To idealna propozycja zarówno ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
580 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
4 162,50 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Lębork, Młynarska
bez prowizji
dom na sprzedaż - Czarna Dąbrówka, Jasień

Czarna Dąbrówka, Jasień
dom na sprzedaż

PFN-DS-2301

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Wyjątkowa nieruchomość -  duże gospodarstwo o powierzchni 8,51 ha,  położone w Jasieniu, zaledwie 10 min. pieszo do Jeziora Jasień z plażami i terenami rekreacyjnymi. Posiadłość otoczona lasem i ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
80 510 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
12 468,75 zł
cena 3 990 000
dom na sprzedaż - Czarna Dąbrówka, Jasień

Lębork, Sosabowskiego
dom na sprzedaż

PFN-DS-2299

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny z garażem, o powierzchni użytkowej 132,70 m² (całkowita 196,20 m²), położony w Lęborku, na ul. Sosabowskiego, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej okolicy ...

Powierzchnia
196,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
791 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 065,24 zł
cena 1 190 000
dom na sprzedaż - Lębork, Sosabowskiego

Wicko, Żarnowska
dom na sprzedaż

PFN-DS-2290

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Działka o powierzchni 720 m² z rozpoczętą budową nowoczesnego domu jednorodzinnego w projekcie Mokka 2, położonego opodal centrum nadmorskiej miejscowości Żarnowska, jeziora Łebsko oraz plaży, opodal ...

Powierzchnia
125,58 m2
Powierzchnia działki [m2]
720 m²
Cena za m2
3 424,11 zł
cena 430 000
dom na sprzedaż - Wicko, Żarnowska

Sierakowice
dom na sprzedaż

PFN-DS-2283

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Rezydencja w otulinie lasu z prywatnym parkiem, stawem i zapleczem gospodarczym, położona w Skrzeszewie na pięknym, w pełni ogrodzonym terenie o powierzchni 2,47 ha, zaledwie 9km od miejscowości ...

Powierzchnia
280,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
24 700 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
15 357,14 zł
cena 4 300 000
dom na sprzedaż - Sierakowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem