bez prowizji
dom na sprzedaż - Lębork, Zawiszy Czarnego

Lębork, Zawiszy Czarnego
dom na sprzedaż

PFN-DS-2243

O%- NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem położony w Lęborku przy ul. Zawiszy Czarnego o powierzchni całkowitej 164m2, użytkowej 132m2. Budynek został wzniesiony w okresie międzywojennym ...

Powierzchnia
164,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 345 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 731,71 zł
cena 940 000
dom na sprzedaż - Lębork, Zawiszy Czarnego
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej

Lębork, Armii Krajowej
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2235

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Mieszkanie z potencjałem z widokiem na rzekę o powierzchni 38,61m2 położone w ścisłym centrum Lęborka, przy ulicy Armii Krajowej (opodal deptaku). Usytuowana jest na trzecim piętrze czteropiętrowego ...

Powierzchnia
38,61 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 449,11 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej
bez prowizji
lokal na wynajem - Lębork, Reja

Lębork, Reja
lokal na wynajem

PFN-LW-2197

O% - NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA WYNAJMUJĄCY!  Atrakcyjny lokal handlowo - usługowy o powierzchni 42,94m2 usytuowany w ścisłym centrum Lęborka, przy ul. Reja (opodal Placu Pokoju). Nieruchomość znajduje się na parterze trzypiętrowej kamienicy, ...

Powierzchnia
42,94 m2
Piętro
parter
Cena za m2
44,25 zł
cena 1 900
lokal na wynajem - Lębork, Reja
bez prowizji
dom na sprzedaż - Łęczyce

Łęczyce
dom na sprzedaż

PFN-DS-2192

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Wolnostojący dom parterowy o powierzchni użytkowej 156,47m2, położony w centrum miejscowości Brzeźno Lęborskie, ul. Jaśminowa (opodal Kościoła P.W. Św. Apostołów Piotra i Pawła). Usytuowany jest na ...

Powierzchnia
194,03 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 116 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 664,07 zł
cena 1 099 000
dom na sprzedaż - Łęczyce
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba

Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2191

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjny apartament z balkonem i przynależnym miejscem parkingowym, położony w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Łeba, w spokojnej okolicy przy al. Św. Jakuba (opodal kościoła św. Jakuba i sklepu ...

Powierzchnia
22,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
15 454,55 zł
cena 340 000
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Aleja św. Jakuba
bez prowizji
dom na sprzedaż - Lębork, Szarych Szeregów

Lębork, Szarych Szeregów
dom na sprzedaż

PFN-DS-2187

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Komfortowy dom parterowy, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 159m2, całkowitej 204m2, położony w Lęborku, na ul. Szarych Szeregów, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej okolicy zabudowy jednorodzinnej. ...

Powierzchnia
204,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
693 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 833,33 zł
cena 1 190 000
dom na sprzedaż - Lębork, Szarych Szeregów