bez prowizji
dom na sprzedaż - Lębork, Dywizjonu 303

Lębork, Dywizjonu 303
dom na sprzedaż

PFN-DS-2370

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Przestronny, komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny z garażem, o powierzchni użytkowej 140,88 m², położony w Lęborku, na ul. Dywizjonu, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej okolicy zabudowy ...

Powierzchnia
140,88 m2
Powierzchnia działki [m2]
836 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 192,22 zł
cena 1 295 000
dom na sprzedaż - Lębork, Dywizjonu 303
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Mieszka I

Lębork, Mieszka I
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2369

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  TERMIN WYDANIA LIPIEC 2026 R. Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,98m2, położone w Lęborku przy ul. Mieszka I (opodal lasu, Szkoły Podstawowej nr 5, basenu oraz stadionu ...

Powierzchnia
42,98 m2
Cena za m2
6 512,33 zł
cena 279 900
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Mieszka I
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Łeba (gm), Łeba, Derdowskiego

Łeba (gm), Łeba, Derdowskiego
mieszkanie na wynajem

PFN-MW-2366

O% - NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA WYNAJMUJĄCY! Bezczynszowe mieszkanie dla pracowników o powierzchni ok. 44m2, położone w ścisłym centrum nadmorskiej miejscowości Łeba przy ul. Derdowskiego (140m do portu oraz 5min spacerem do morza). Usytuowane ...

Powierzchnia
44,00 m2
Cena za m2
90,91 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Łeba (gm), Łeba, Derdowskiego
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Staromiejska

Lębork, Staromiejska
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2364

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka przy ul. Staromiejskiej (opodal deptaku) o powierzchni użytkowej 20,90m2. Lokal usytuowany jest na parterze trzypiętrowej, zabytkowej kamienicy. Nieruchomość ...

Powierzchnia
20,90 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 521,53 zł
cena 199 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Staromiejska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Gdańska

Lębork, Gdańska
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2357

O% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Przestronne mieszkanie o powierzchni 72,31m2, położone w ścisłym centrum miasta Lębork przy ul. Gdańskiej, (opodal Sądu, Placu Pokoju oraz rewitalizowanego parku Chrobrego). Lokal usytuowany jest ...

Powierzchnia
72,31 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 794,50 zł
cena 419 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Gdańska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Gdańska

Lębork, Gdańska
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2351

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Mieszkanie z potencjałem położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Gdańskiej (opodal starówki, Placu Pokoju i Parku Chrobrego) o powierzchni 26,29m2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, po ...

Powierzchnia
26,29 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 090,91 zł
cena 239 000