bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej

Lębork, Armii Krajowej
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2417

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Komfortowe mieszkanie, położone w ścisłym centrum Lęborka, przy ulicy Armii Krajowej, opodal deptaku, z widokiem na rzekę i promenadę. Lokal o powierzchni 37,93m2 usytuowany jest na czwartym piętrze czteropiętrowego ...

Powierzchnia
37,93 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 832,06 zł
cena 335 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Armii Krajowej
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Przyzamcze

Lębork, Przyzamcze
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2416

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Bezczynszowe mieszkanie z tarasem położone w ścisłym centrum Lęborka przy ul. Przyzamcze (vis a vis Sądu Rejonowego oraz parku Chrobrego) o powierzchni całkowitej 65,16m2. Lokal usytuowany jest na ...

Powierzchnia
65,16 m2
Cena za m2
5 356,05 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Przyzamcze
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Legionów Polskich

Lębork, Legionów Polskich
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2412

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 42,49m2, z balkonem położone w Lęborku na spokojnym osiedlu, przy ul. Legionów Polskich (obok Szkoły Muzycznej i "Netto"). Lokal usytuowany jest na czwartym ...

Powierzchnia
42,49 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 624,85 zł
cena 239 000
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Legionów Polskich
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Stryjewskiego

Lębork, Stryjewskiego
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2408

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!  Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,37m2, położone w centrum Lęborka przy rewitalizowanej ul. Stryjewskiego (opodal kościoła NMP Królowej Polski). Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze dwupiętrowej ...

Powierzchnia
38,37 m2
Cena za m2
6 900,00 zł
cena 264 753
mieszkanie na sprzedaż - Lębork, Stryjewskiego
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Lębork, Staromiejska

Lębork, Staromiejska
mieszkanie na wynajem

PFN-MW-2404

0% - NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA WYNAJMUJĄCY! Przytulne mieszkanie z balkonem o powierzchni 62m2 położone w ścisłym centrum Lęborka, przy ulicy Staromiejskiej (na samej starówce, obok Placu Pokoju). Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze trzypiętrowej, ...

Powierzchnia
62,00 m2
Cena za m2
32,26 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Lębork, Staromiejska
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Lęborska

Łeba (gm), Łeba, Lęborska
mieszkanie na sprzedaż

PFN-MS-2398

O% - NABYWCA NIE PŁACI PROWIZJI, PROWIZJĘ BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY! Atrakcyjny apartament położony na zamkniętym, bezpiecznym prestiżowym kompleksie apartamentowców "Łebska Ostoja" zaledwie 5km od centrum nadmorskiej miejscowości Łeba. Mieszkanie o powierzchni 45,5m2, ...

Powierzchnia
45,50 m2
Cena za m2
11 318,68 zł
cena 515 000
mieszkanie na sprzedaż - Łeba (gm), Łeba, Lęborska